Betfan – bukmacher od zadań specjalnych

Bonus powitalny 300 zł

200% od depozytu

Kod promocyjny: MAKSYMALNYBONUS

Odbierz bonus

Każdy polski bukmacher na rynku stara się czymś wyróżnić na tle konkurencji. Firma Betfan na tym polu okazuje się liderem w kraju pod względem zakładów specjalnych. Przeszło 100 zakładów związanych z polityką, mediami, wokół sportu czy nawet pogodą robi całkiem spore wrażenie. Przy okazji Betfan bukmacher staje się coraz bardziej kojarzony ze swej aktywności w mediach społecznościowych. W ten oto sposób zyskuje wielu nowych graczy i fanów.

  • bogaty wybór zakładów przedmeczowych i na żywo,
  • największa oferta zakładów specjalnych,
  • korzystne kursy,
  • atrakcyjne bonusy i promocje,
  • sprawna obsługa klienta,
  • szybkie wypłaty,
  • brak sportów wirtualnych,
  • brak niektórych metod płatności,
  • brak aplikacji mobilnej.

Historia bukmachera

Betfan Sp. z o.o. to jeden z najmłodszych bukmacherów na polskim rynku, który stworzony został na początku 2018 roku. Już po kilku miesiącach, w październiku 2018 otrzymał od Ministerstwa Finansów niezbędną licencję na świadczenie swych usług drogą internetową. Poprzez zezwolenie PS4.6831.3.2018 jako legalny bukmacher dołączył do wąskiego grona firm działających na naszym rynku. Ze swym serwisem internetowym wystartował w kwietniu 2019 roku i od razu wzbudził całkiem spore zainteresowanie wśród graczy bukmacherskich. Wraz z rozpoczęciem swej działalności online bukmacher Betfan stał się niezwykle aktywny w kilku mediach społecznościowych, co jeszcze bardziej wpłynęło i nadal wpływa na wzrost jego popularności.

Strona internetowa Betfan

Stworzony przez firmę Betfan serwis internetowy jest jednym z najciekawszych na polskim rynku. Przede wszystkim prezentuje się niezwykle nowocześnie i sprawia wrażenie bardzo funkcjonalnego. Betfan bukmacher postawił u siebie na połączenie barwy białej i zielonej, co sprawia, że wszystkie elementy na stronie są dobrze widoczne. Główny serwis tego bukmachera został podzielony na takie działy jak: Sport, Live, Esport oraz Rozrywka. Ponadto można tutaj znaleźć promocje, statystyki, newsy, informacje o płatnościach oraz pomoc dla gracza.

Aplikacja Betfan

Wraz z wystartowaniem z ofertą na rynku bukmacher Betfan był jedną z nielicznych firm, które nie posiadały aplikacji mobilnej. Po kilku miesiącach działalności sytuacja ta nie uległa zmianie. Na całe szczęście nie oznacza to, że zakłady bukmacherskie Betfan nie są dostępne na urządzenia mobilne. Zgodnie z panującymi trendami firma ta stworzyła stronę internetową, która jest dopasowana także do przeglądarek mobilnych. Można zatem korzystać z oferty firmy Betfan na tabletach czy smartfonach. Mobilna strona również prezentuje się czytelnie i nowocześnie. Zapewne w niedługim czasie doczekamy się jednak dedykowanej aplikacji na iOS i Androida.

Betfan – oferta zakładów przedmeczowych

Przygotowana przez markę Betfan oferta na zakłady przedmeczowe od razu przypadła nam do gustu. Gracze znajdą tutaj ponad 30 kategorii do wyboru, co jest jednym z lepszych wyników w branży. Warto przecież pamiętać, że niektórzy polscy bukmacherzy nie mają nawet 25 opcji do wyboru. U bukmachera Betfan można zatem obstawiać ekupony na piłkę nożną, siatkówkę, mecze tenisowe, żużlowe, koszykarskie, piłki ręcznej. Do tego można liczyć także na sporty motorowe, typowe sporty zimowe, kolarstwo, snooker, rugby czy też kabaddi. W ofercie zakładów przedmeczowych znajdują się również mecze e-sportowe. Na zainteresowane osoby czekają rozgrywki do obstawienia w Call of Duty, Counter Strike, Dota, Hearthstone, League of Legends, Overwatch czy też StarCraft.

Nie bez powodu wspomnieliśmy we wstępie o zakładach specjalnych. W przypadku tej kategorii firma Betfan zakłady bukmacherskie jest absolutnym liderem na polskim rynku. Betfan bukmacher ma w swej ofercie nawet blisko 200 opcji do wyboru. W sekcji rozrywka podzielone tego typu zakłady specjalne zostały na politykę, media, ekonomię, pogodę, show-biznes. Warte zaznaczenia jest to, że zakłady te są szybko aktualizowane, dlatego w ofercie Betfan każdego dnia pojawia się coś nowego. Imponuje to, że klienci bukmachera mogą nie tylko obstawiać wybory parlamentarne, prezydenckie, nagrody filmowe i muzyczne, lecz także i kategorie, o których byśmy z początku nie pomyśleli. Który przecież polski bukmacher proponuje swym klientom obstawianie temperatury w Warszawie, ilości miesięcznych opadów w Krakowie czy też koloru włosów dziewczyny na okładce najnowszego Playboy’a?! Warto zatem regularnie przeglądać ową sekcję, gdyż można tutaj liczyć na wiele oryginalnych i ciekawych zakładów do wyboru.

Betfan – na żywo

Bukmacher Betfan w swej ofercie ma również zakłady do obstawiania na żywo. Także i w tym przypadku dostępne są popularne jak i rzadziej obstawiane dyscypliny, w tym mecze e-sportowe. Jednak ich ilość w ofercie uzależniona jest od kilku czynników: sezonu, dnia oraz godziny. W przypadku meczów na żywo można nie tylko sprawdzać wyniki, lecz również korzystać z wizualizacji poprzez match trackera, jak i całkiem pomocnego centrum statystyk.

Betfan – oferta kursowa

Przyjrzeliśmy się także temu, jak prezentuje się proponowana przez bukmachera Betfan oferta kursowa. W większości przypadków kursy tego bukmachera są na podobnym poziomie, jaki gwarantują najlepsi polscy bukmacherzy. W szczególności jest to widoczne w przypadku meczów Premier League, Serie A czy Bundesligi, gdzie kursy na faworytów są niezwykle atrakcyjne.

Betfan – płatności

Internetowi klienci tego bukmachera mogą liczyć na dostęp do kilku popularnych i bezpiecznych metod zasilenia konta. Każdy z zarejestrowanych użytkowników firmy Betfan zakłady bukmacherskie może skorzystać na co dzień z bezpośredniego przelewu z konta bankowego, systemu Blik, jak i również kart Visa lub MasterCard. Choć są to dosyć popularne metody, to jednak zabrakło nam tutaj kilku operatorów jak PayU, Tpay, Dotpay czy też portfeli elektronicznych. Każda wpłata realizowana jest natychmiastowo, bez dodatkowych kosztów dla klienta. Minimalna kwota wpłaty wynosi 1 PLN. Bukmacher Betfan zastrzega sobie jednak, że pierwsza wpłata musi zostać wykonana z konta bankowego. Dzięki temu firma ta automatycznie dopisuje do konta gracza numer rachunku, na który będą wykonywane w przyszłości wypłaty. Te z kolei mogą zostać zrealizowane dzięki systemowi szybkich wypłat. Betfan bukmacher współpracuje z kilkunastoma bankami, które są w stanie zapewnić przelew w ciągu nawet 15 minut. Ich lista wraz z godzinami pracy znajduje się na stronie bukmachera. Minimalna kwota wypłaty to także 1 PLN. Należy jednak pamiętać o weryfikacji danych osobowych, gdyż bez tego niemożliwym jest zlecanie wypłat z wygranych kuponów.

Betfan – bonus i promocje

Nie mogliśmy przy okazji pominąć tej ważnej kwestii, więc sprawdziliśmy, jaki to aktualnie w swej ofercie ma bukmacher Betfan bonus powitalny. Okazuje się, że powitalny bonus Betfan jest jednym z najbardziej atrakcyjnych wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Można dzięki niemu zgarnąć na początek nawet i do 3000 PLN! Mega Pakiet polega na tym, iż przy trzech pierwszych depozytach bukmacher Betfan daje swym klientom +10% więcej od kwoty doładowania. Gdy pięciokrotnie obrócimy bonusem, to w chwili przenoszenia pieniędzy z konta bonusowego na podstawowe, Betfan bukmacher dokonuje ich pomnożenia przez 10.

Betfan posiada w ofercie także i akcje promocyjne, z których mogą skorzystać wszyscy klienci tego bukmachera. Jak doskonale wiadomo polscy bukmacherzy pobierają od klientów 12% podatku od kuponów. Można jednak to w Betfan zniwelować poprzez ofertę graj bez podatku. Wybór już zaledwie 2 zdarzeń na pojedynczym kuponie oznacza dodatek +14%. Przy 4 zdarzeniach jest to +20%. Można zatem nie tylko odzyskać podatek, lecz otrzymać nieco więcej od wygranej ze strony bukmachera. Szczegółowe warunki tej promocji znajdują się na stronie bukmachera. Betfan ma także ciekawą akcję o nazwie Radar365. Każdego dnia klienci otrzymują zupełnie inną promocję do wyboru.

Betfan – kod promocyjny

Jeśli czytelników interesuje nietypowy powitalny bonus Betfan, to mogą oni skorzystać ze specjalnego kodu promocyjnego. Otóż przygotowany przez firmę Betfan kod promocyjny wiąże się z zupełnie inną ofertą na start. W zależności od warunków taki kod promocyjny Betfan dopisze do konta nowego gracza pod postacią darmowego zakładu czy ewentualnego doładowania konta. Oczywiście najnowszy kod promocyjny Betfan udostępnia także dla naszych czytelników.

Obsługa klienta

Firma zakłady bukmacherskie Betfan zadbała o sprawną i szybką obsługę klientów oraz osób zainteresowanych usługami marki. Centrum pomocy czynne jest codziennie w godzinach 9:00 – 23:00. Najbardziej dogodnym rozwiązaniem jest nawiązanie połączenia z konsultantem Betfan poprzez dostępny na stronie live czat. Ten czat na żywo gwarantuje kontakt w ciągu nawet kilkunastu sekund. Klienci bukmachera mogą przy okazji napisać wiadomość na adres bog@betfan.pl. Betfan jako jeden z nielicznych bukmacherów proponuje także pomoc telefoniczną pod numerem +48 22 125 50 50.

Betfan – opinie

Sprawdziliśmy na kilku stronach internetowych i forach, jak kształtują się o marce Betfan opinie ze strony klientów. W większości przypadków są one bardzo pozytywne. Gracze chwalą sobie bogatą ofertę, opcję gry bez podatku czy też atrakcyjny bonus powitalny. Dlatego teraz przed tym bukmacherem staje trudne zadanie, aby utrzymać wysoką ocenę i pozytywne komentarze.

Ocena bukmachera

Naszym zdaniem Betfan Sp. z o.o. to jeden z najbardziej obiecujących bukmacherów na polskim rynku. Jest to firma, która mimo młodego stażu rzuciła wyzwanie starszej i większej konkurencji, a przy tym wyszła z tego obronną ręką. Zarówno nasze jak i klientów opinie o tej marce są pozytywne. Jest to jeden z tych bukmacherów, których możemy bez obaw polecić początkującym osobom czy starym wyjadaczom.