Forbet: tak, to ten bukmacher od memów!

Bonusy o wartości aż do 3000 PLN

Cashback, bonus od 2. depozytu i 30 dni gry bez podatku

Kod promocyjny: nie jest konieczny

Odbierz bonus

Forbet bukmacher to jeden z legalnych bukmacherów na polskim rynku. Od pewnego czasu marka ta jest coraz bardziej znana ze swej aktywności w mediach społecznościowych. Wiele osób może ją kojarzyć właśnie ze śmiesznych memów bądź ciekawostek, które publikowane są na Twitterze i Facebooku, a następnie udostępniane przez inne strony. W ten oto sposób bukmacher Forbet przyciąga do siebie coraz więcej klientów.

  • duży wybór zakładów przedmeczowych i na żywo,
  • sporty wirtualne,
  • sprawna obsługa klienta,
  • atrakcyjny bonus na start,
  • transmisje TV,
  • wysokie kursy,
  • innowacyjne terminale w salonach naziemnych,
  • szybka aplikacja mobilna.
  • mało promocji dla graczy,
  • brak szybkich wypłat

Historia bukmachera

Firma ForBET Zakłady Bukmacherskie Sp. z o. o. założona została w 2015 roku. Ten polski bukmacher już w maju 2016 uzyskał ze strony Ministerstwa Finansów licencję na prowadzenie działalności w sieci. Dzięki zezwoleniu PS4.6831.10.2016 jako legalny bukmacher może świadczyć swym klientom zakłady bukmacherskie w Internecie. Co jest jednak niezwykle istotne, bukmacher Forbet postawił również na ofertę naziemną. W tej kategorii jest wyróżniającą się marką na rynku, albowiem w swych lokalach jak i w wyznaczonych miejscach stawia na specjalne automaty z zakładami bukmacherskimi. Przy okazji jest on niezwykle aktywny w mediach społecznościowych, dzięki czemu lepiej trafia do młodszych klientów.

Sponsoring: przez ostatnie lata bukmacher Forbet zajmował się sponsorowaniem takich zespołów jak: Włókniarz Częstochowa, ŁKS Łódź, Hutnik Warszawa, Śląsk Wrocław, GKS Tychy, PGE Skra Bełchatów, Wybrzeże Gdańsk, Sokół Ostróda, Odra Opole, Motor Lublin. Ponadto sponsoruje Polski Związek Tenisa czy też Reprezentację Polski w AMP Futbolu.

Strona internetowa Forbet

Firma zakłady bukmacherskie Forbet już od pewnego czasu posiada jedną z najładniejszych stylowo i najbardziej funkcjonalnych stron internetowych w branży. Stworzony przez niego serwis zdominowany jest przez 3 kolory: niebieski, zielony i biały. Wszystkie elementy na stronie są całkiem dobrze czytelne, jak i również łatwe do znalezienia. Od samego początku witają nas w formie zmiennych banerów oferty promocyjne jak i najważniejszy mecz dnia. Główny serwis tego bukmachera dzieli się na zakłady bukmacherskie, zakłady na żywo, sporty wirtualne, strefę gracza, punkty oraz promocje. Ponadto można bez trudu sprawdzić wyszukiwarkę kursów, betmarket, wysokie wygrane, statystyki jak i również aplikację mobilną.

Aplikacja Forbet

Już od pewnego czasu bukmacher Forbet gwarantuje swym klientom sprawdzone i funkcjonalne oprogramowanie na urządzenia mobilne. Stworzona przez bukmachera Forbet aplikacja możliwa jest do bezpłatnego pobrania na urządzenia z systemem iOS lub Android. Znajduje się ona bezpośrednio na stronie bukmachera, jak i również w App Store. Aplikacja Forbet zapewnia klientom między innymi dostęp do tych samych zakładów przedmeczowych oraz zakładów na żywo, co na stronie internetowej. Ponadto aplikacja Forbet daje klientom bukmachera okazję do uzupełniania kuponów, przeglądania minionych zakładów, dostęp do sekcji ze sportami wirtualnymi, płatnościami. Można tutaj również korzystać z wyszukiwarki zakładów jak i również match trackera w zakładach na żywo. Istnieje również okazja do sprawdzania oferty bukmachera Forbet jak i obstawiania zakładów poprzez przeglądarki mobilne w smartfonach czy tabletach.

Forbet – oferta zakładów przedmeczowych

Aktualnie przygotowana przez bukmachera Forbet oferta na zakłady przedmeczowe obejmuje blisko 30 kategorii, co należy uznać za całkiem dobry wynik. W większości przypadków polscy bukmacherzy proponują podobne zakłady lub mają w swej ofercie nieco mniej opcji do wyboru. Warto oczywiście pamiętać, że oferta sportowa Forbet może zostać uzupełniona o dyscypliny typowe dla konkretnego sezonu. Na co dzień zakłady bukmacherskie Forbet proponuje swym klientom w przypadku piłki nożnej, koszykówki, siatkówki, tenisa, hokeja na lodzie, krykieta, pesapallo, sportów walki, jak i również futbolu amerykańskiego, australijskiego czy kolarstwa. Klasyczna oferta sportowa uzupełniona jest o zakłady sportowe, w których to można obstawiać kupony związane z polityką, sportem czy mediami. Można zatem wybrać, kto zostanie premierem Polski, prezydentem Stanów Zjednoczonych czy też, który piłkarz otrzyma Złotą Piłkę.

W przypadku zakładów przedmeczowych spotkamy się również z dwiema opcjami komputerowymi. Pierwszą są mecze e-sportowe. Bukmacher Forbet ma w swym zanadrzu rozgrywki ligowe czy turniejowe w ramach takich popularnych gier jak: StarCraft 2, Counter Strike, Rainbow Six, Overwatch, League of Legends, Call of Duty. Drugą opcją do wyboru są sporty wirtualne sterowane przez oprogramowanie komputerowe. Bukmacher Forbet posiada nawet w tym wypadku dwie osobne sekcje. Można w nich obstawiać swe kupony na rozgrywki piłki nożnej, wyścigi superbike, wyścigi konne, psów, a także rozgrywki żużlowe. Ogromną ich zaletą jest dostępność przez całą dobę, a także bardzo szybkie rozstrzygnięcia spotkań.

Forbet – na żywo

Firma Forbet zakłady bukmacherskie jest w stanie zaproponować klientom także dostęp do sekcji z zakładami na żywo. Również i w tym wypadku można liczyć na akces do popularnych czy tych rzadziej wybieranych dyscyplin, jak i meczów e-sportowych. Sekcja ta podzielona jest na listę spotkań, pojedyncze wydarzenia, kalendarz spotkań i transmisji wideo oraz statystyki. Często spotkania posiadają proste wizualizacje wydarzeń boiskowych. Bukmacher Forbet należy do wąskiego grona firm bukmacherskich w Polsce, które zapewniają swym klientom dostęp do transmisji w jakości HD. Choć są to z reguły mniej popularne ligi i turnieje, to jednak dla osób obstawiających na żywo takie transmisje okazują się niezwykle pomocne.

Forbet – oferta kursowa

Sprawdzona została przez nas również obowiązująca u bukmachera Forbet oferta kursowa. Okazuje się, że inni polscy bukmacherzy muszą ostro rywalizować z Forbetem. Od pewnego czasu proponuje on bowiem jedne z najlepszych kursów w branży. Wielu klientów ceni sobie tego bukmachera za podwyższone wartości na mecze ligi niemieckiej, włoskiej, angielskiej czy też meczów żużlowych. Jeśli chodzi o kursy, to bukmacher Forbet przychodzi z pomocą niezdecydowanym czy mniej doświadczonym graczom. W sekcji Betmarket można znaleźć gotowe kupony, które po prostu należy wybrać i opłacić. W przypadku wyszukiwarki kursów podajemy jedynie zakres kursów, który nas interesuje, a Forbet bukmacher automatycznie wyświetla nam wszystkie dostępne kursy dla danej dyscypliny.

Forbet – płatności

Swym klientom te polski bukmacher zapewnia szybkie płatności internetowe, dzięki którym możliwe jest zasilenie konta. Na klientów bukmachera czeka między innymi popularny w naszym kraju system płatniczy PayU, jak i również dotpay oraz tpay. Jeżeli zainteresowane osoby zdecydują się na PayU bądź dotpay, to mogą w ramach tych systemów płatności skorzystać także z kart Visa lub MasterCard, jak i również paysafecard, skycash. Zasilenie konta odbywa się niezwykle szybko, a jest przy tym w pełni darmowe. Minimalna kwota wpłaty możliwa jest już od 1 PLN. Każda wypłata co najmniej od 1 PLN może zostać z kolei zrealizowana tylko na podane w czasie rejestracji konto bankowe. Przelewy wykonywane są przez bukmachera w dni robocze od godziny 8:00 do 23:00. Czas przetwarzania płatności zależny jest od banku. Należy także pamiętać o tym, iż wypłaty możliwe są dopiero po weryfikacji danych osobowych.

Forbet – bonus i promocje

W naszym opisie bukmachera nie mogło zabraknąć oczywiście dostępnych w jego ofercie promocji i bonusów dla graczy. Najbardziej interesujące są oczywiście stworzone przez bukmachera Forbet bonusy dla nowych graczy. Oferta powitalna Forbet związana jest z rejestracją konta oraz złożeniem depozytu. Aktualnie obowiązujący w Forbet bonus powitalny składa się z kilku etapów, za które łącznie można zgarnąć nawet i 2000 PLN. Z pewnością taki bonus Forbet jest jednym z najlepszych wśród legalnych bukmacherów w Polsce. Oczywiście należy pamiętać o tym, że każdy z graczy może tylko raz wykorzystać obowiązujący w Forbet bonus dla nowych użytkowników.

Nieco gorzej prezentuje się oferta dla wszystkich klientów. Zazwyczaj polscy bukmacherzy proponują promocje związane z kuponami akumulacyjnymi czy happy hours. Przygotowane przez Forbet promocje niestety takich akcji nie zawierają. Można jednak zgarnąć u niego urodzinowy bonus Forbet jak i również grać o specjalne nagrody, w tym wysokie pule pieniężne, bilety.

Forbet – kod promocyjny

Jeśli klienci wykorzystają przy rejestracji polecany przez Forbet kod promocyjny, mogą zyskać coś zupełnie nowego na początek swej przygody z tym bukmacherem. Taki kod promocyjny Forbet może zrealizować dla nowych klientów pod postacią choćby darmowego zakładu bez ryzyka. To często bardzo dobra opcja dla tych graczy, którzy nie chcą korzystać z oferty związanej z pierwszym depozytem. Warto sprawdzać taką okazję, gdyż tego rodzaju kod promocyjny Forbet udostępnia również i dla naszych czytelników.

Forbet – godziny otwarcia punktów naziemnych

Firma Forbet zakłady bukmacherskie jako jeden z kilku bukmacherów na polskim rynku obok oferty internetowej prowadzi także punkty naziemne. Stworzone przez Forbet punkty stacjonarne często jednak różnią się od tych, które proponuje Fortuna, STS czy Totolotek. Dysponuje on bowiem zarówno swymi pełnoprawnymi salonami, jak i również obecny jest w centrach handlowych, na stacjach benzynowych. Wszystko to za sprawą specjalnych terminali z panelami dotykowymi. Korzystając z nich każdy z klientów bukmachera może się poczuć jak przed ekranem komputera. Różnica polega jednak na tym, iż nie jest potrzebne logowanie się na swe konto. Lokale Forbet, w których można zawierać zakłady i oglądać transmisje na żywo, otwierane są w coraz większej liczbie miast. Każdy z takich salonów na stronie internetowej bukmachera jest dokładnie oznaczony wraz z godzinami otwarcia i opcjami do wyboru na miejscu. Ważne jest to, że godziny otwarcia różnią się miedzy sobą, albowiem niektóre punkty Forbet otwarte są nawet do późnych godzin nocnych.

Obsługa klienta

Bukmacher Forbet każdemu klientowi jak i zainteresowanym osobom gwarantuje dostęp do pomocy ze strony konsultantów. Jego Biuro Obsługi Klienta otwarte jest codziennie między 8:00 a 24:00. W szczególności polecane jest tutaj skorzystanie z niezawodnego i najszybszego czatu na żywo. W krótkim czasie uzyskuje się tutaj połączenie z konsultantem firmy. Można również skorzystać z pomocy mailowej, jak i również całkiem obszernego działu FAQ.

Forbet – opinie

Prześledziliśmy również na kilku stronach internetowych to, jakie obecnie ma Forbet opinie wśród swych klientów. Większość ocen jest całkiem pozytywnych, jednak nie brakuje również i głosów krytycznych związanych z opóźnionymi wypłatami czy też problemami z bonusami.

Ocena bukmachera

Forbet Zakłady Bukmacherskie to jeden z coraz bardziej znanych legalnych bukmacherów na polskim rynku. Przede wszystkim zaskakuje on pozytywnie ofertą, gdzie można liczyć na całkiem spory wybór dyscyplin sportowych, zakładów specjalnych, sportów wirtualnych i meczów e-sportowych. Do tego dochodzi również kilka innych plusów, które sprawiają, iż w naszej ocenie jest to bukmacher, którego ofertę warto rozważyć.