Traf: bukmacher z wyścigami konnymi w Polsce

Aktualnie brak bonusów

Kod promocyjny: nie jest konieczny

Odbierz bonus

Wielu legalnych bukmacherów w Polsce mimo odmiennych bonusów, promocji czy nawet oferty jest do siebie jednak całkiem podobnych. Z całej listy firm bukmacherskich w Polsce w szczególności wyróżnia się jednak firma Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. Jest to polski bukmacher, który w całości skupia się jedynie na wyścigach konnych. Dzięki temu klienci znajdą tu dla siebie największy wybór zakładów bukmacherskich na wyścigi konne w Polsce.

Historia bukmachera

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. to polski bukmacher, który obecny jest na rynku od 2010 roku. Jest ona spółką należącą do grupy Totalizatora Sportowego. Jest przy tym pierwszym i wciąż jedynym w Polsce bukmacherem, który oferuje swym klientom tylko zakłady na gonitwy konne. Pierwsze lata działalności tej firmy to organizacja i oferowanie zakładów bukmacherskich na gonitwy odbywające się na warszawskim Służewcu. Z biegiem lat do oferty tego bukmachera dołączyły inne tory w Polsce, jak i wyścigi organizowane we Francji. Bukmacher Traf już od kilku lat prowadzi swą sieć punktów stacjonarnych. Ponadto od listopada 2018 roku może się pochwalić licencją Ministerstwa Finansów. Dzięki zezwoleniu PS4.6831.3.2018 jako legalny bukmacher może świadczyć swe usługi w sieci, co też czyni od końca lipca 2019 roku.

Strona internetowa Traf

Z oficjalnym serwisem internetowym bukmacher Traf wystartował z końcem lipca 2019 roku. Jego strona prezentuje się całkiem dobrze. Na sam początek Traf bukmacher postawił na prostotę, przez co odnalezienie się na stronie nie powinno nikomu sprawić problemów. Główny serwis bukmachera dzieli się na takie działy jak: Graj teraz, Program gonitw, Prognozy wypłat, Oglądaj na żywo, Twoje zakłady, Konto gracza oraz Jak grać. Na głównej stronie można od razu znaleźć aktualne oraz zbliżające się gonitwy.

Aplikacja Traf

Bukmacher ten aktualnie nie posiada żadnej aplikacji mobilnej. Nie oznacza to jednak, że jego klienci nie mogą liczyć na dostęp do strony i oferty z poziomu smartfona czy innego urządzenia przenośnego. Otóż główny serwis online tego bukmachera został dostosowany do mobilnych przeglądarek. Dzięki temu można z telefonu obstawiać gonitwy konne czy oglądać transmisje TV.

Traf - oferta

Traf online jest w stanie zapewnić swym klientom dostęp do gonitw konnych, które odbywają się zarówno w Polsce jak i we Francji. Rodzime wyścigi konne można obstawiać w przypadku gonitw mających miejsce na warszawskim Torze Służewiec, Torze Hipodrom w Sopocie, jak i również wrocławskim Torze Partynika. Firma już od kilku lat ma w swym zanadrzu również zakłady bukmacherskie na gonitwy, które mają miejsce na kilku popularnych francuskich torach: w Paryżu, Deauville, Bordeaux, Cordemais, Cagnes-sur-Mer czy też w Pau.

Oferta tego bukmachera to zarówno zakłady na wydarzenia jednogonitwowe jak i wielogonitwowe. W przypadku tych pierwszych gracze mają do wyboru takie zakłady jak: Zwyczajny (ZWC), Porządek (PDK), Dwójka (DWJ), Trójka (TRJ), Czwórka (CZW). Wielogonitwowe zakłady z kolei to Dubla (DBL), Tripla (TPL), Kwinta (KWN), Septyma (SPT) oraz Systemy. Wszystkie rodzaje zakładów zostały dokładnie opisane na stronie Traf online. Można tu również znaleźć w formie PDF-a specjalną broszurkę z opisem poszczególnych zakładów. Jest to o tyle przydatne, iż nawet laicy szybko dowiedzą się, na czym takie zakłady polegają.

Na stronie internetowej można także znaleźć program gonitw. Są tu zarówno zbliżające się jak i minione wydarzenia. Można zatem pobrać program gonitw, plan, sprawdzić dostępne zakłady, typy, wyniki, pobrać informacje o wypłatach. Na głównej stronie znajdują się także prognozy wypłat dla aktualnie toczonych gonitw.

Z pewnością spory plus należy się firmie Traf za wprowadzenie transmisji na żywo. Miłośnicy gonitw konnych mogą dzięki temu obserwować na żywo wyścigi odbywające się w Polsce lub we Francji. Transmisje prezentowane są wraz z prognozami dla gonitw, jak i również komentarzem ekspertów, co jest jeszcze bardziej pomocne dla graczy.

Traf – płatności

Każdy zarejestrowany użytkownik może zdecydować się na zasilenie swego internetowego konta. Traf bukmacher aktualnie udostępnia swym klientom opcję wpłacenia środków za pomocą szybkiego przelewu bankowego lub metody płatności Blik. Wszystkie wpłaty są księgowane natychmiastowo, a minimalną kwotą zasilenia jest 10 PLN. Z kolei wypłaty możliwe są jedynie na podane w czasie rejestracji konto bankowe. Jak można wyczytać na stronie: Każda zlecona wypłata musi zostać zaakceptowana przez prowadzony przez firmę Traf dział finansowy. Transakcje są rozliczane na bieżąco, jednak w niektórych przypadkach czas przetwarzania przelewu może przedłużyć się do 7 dni roboczych. Wypłaty również dostepne są od 10 PLN.

Traf - godziny otwarcia punktów naziemnych

Traf Zakłady Wzajemne posiada blisko 40 punktów naziemnych. Mieszczą się one z reguły w większych miastach. Na stronie internetowej bukmachera znajdziemy mapę z zaznaczonymi na niej salonami Traf. Zlokalizowane są one między innymi w Będzinie, Wrocławiu, Krakowie, Wieliczce, Warszawie, Łodzi, Piasecznie, Katowicach czy w Trójmieście. Niestety oprócz lokalizacji nie znajdziemy tu informacji o godzinach otwarcia czy innych dodatkowych danych.

Obsługa klienta

Klienci tego bukmachera oraz zainteresowane osoby mogą na co dzień skorzystać z Biura Obsługi Klienta Traf. Brakuje tu jednak na chwilę obecną tego, co stosują inni polscy bukmacherzy, czyli czatu na żywo. Można jednak wysłać wiadomość do firmy Traf poprzez znajdujący się na jej stronie internetowej formularz kontaktowy. Istnieje także opcja napisania maila na adres kontakt@trafonline.pl, jak i skorzystania z pomocy Contact Center pod numerem telefonu 459 59 99 60.

Ocena bukmachera

Traf – Zakłady Wzajemne Sp. z o.o. to z pewnością nietypowy bukmacher, dlatego też trudno jest nam go jednoznacznie ocenić. Z pewnością firma ta zasługuje na uznanie za całkiem bogatą ofertę zakładów na wyścigi konne w Polsce i we Francji. Ponadto klienci mogą liczyć na pełne programy wydarzeń, jak i również transmisje na żywo z komentatorami w tle. Minusem z pewnością jest niedopracowana obsługa klienta, jak i również brak promocji i bonusów dla graczy.